Horasan Turizm bünyesindeki VIP araçları haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Araçlarımızın temizliğine azami özen gösteriyor periyodik olarak hijyen kurallarına uygun şekilde temizlik gerçekleştiriyoruz. Tüm araçlarımızın mekanik bakımları zamanında yapılarak sizlere kesintisiz seyahat güvencesi sağlıyoruz.

VIP araçlarımızı şoförsüz kiralayarak özgürce seyahat edebilirsiniz. 30 yıllık turizm tecrübemizle hizmetinizdeyiz…

8+1 VIP Otomatik Dizel Araçlarımız

Sedan Otomatik Dizel Araçlarımız

Araçlarımız Başakşehir’de bulunan şirket merkezimizde olup, gerekli evraklar imzalandıktan sonra teslim edilmektedir.

Ancak özel durumlarda adrese teslim de yapılmaktadır.

Minimum 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet şartı aranmakta olup, B ve üstü ehliyete sahip olan herkes kullanabilir. Araçları yalnızca kiralayan kişiler kullanabilmektedir.

B ve üstü sınıf ehliyet, kimlik, yabancı uyruklular için pasaport, ikâmetgah belgesi ve adınıza kayıtlı adres bilgisini gösteren fatura gereklidir.

Araçlarımız teslim edilmeden önce iç ve dış yıkama yapılır, yakıt full olarak verilir. Teslim alınırken de temiz ve yakıt full dolu olarak teslim alınır. Kiralayan kişi haricinde başkası kullanamaz.

Alkollü araç kullanımı, kiralama sözleşmesinde adı geçen kişiden başkasının kullanıyor olması, park halinde çarpma ve lastik patlaması kasko kapsamı dışındadır.

Kiralamalarda kilometre sınırlaması mevcuttur. Tarife aşağıdaki gibidir;

Günlük: 200KM

Haftalık: 1000KM

Aylık: 3500KM

Yıllık: 20000KM

Kilometre sınırı aşıldığında her 1KM, 2₺ olarak ücretlendirilmektedir.

Horasan Turizm Rent a Car KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) üyesi olup, kanun dışı kullanımlarda emniyetten uydu aracılığı ile takibi yapılarak anında müdahale edilmektedir.