Havalimani ve Otel Transferleri


Horasan Turizm sayesinde uzman şoför ve son model araçlarla gideceğiniz yere en konforlu biçimde ulaştırılırsınız. En hızlı ve kolay şekilde bir yere ulaşım sağlamak istiyorsanız transfer hizmetini tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Havalimanından bir yere ya da bulunduğunuz yerden havalimanına istediğiniz saatte transfer aracı sayesinde ulaştırılacaksınız. Trafik sizler için çile gibi görünüyorsa VIP araçlar sayesinde bundan kurtulmak oldukça kolay. Yorucu ve uzun yolculukları sevmeyenler için en kaliteli hizmeti sağlıyor. Aracınızı önceden rezerve ederek istediğiniz saatte hazır bulabilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvuruda bulunarak lüks yolculuğunuza ulaşabilirsiniz.

VIP Kiralamalar

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek istemez misiniz? Ya da akşamları dışarı çıkıp, eve nasıl dönerim stresi olmadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmeye ne dersiniz? Yakınlarınızı veya bir misafirinizi otel odası konforuna sahip VIP aracınızla karşılamak ya da başka bir yere ulaştırmak için özel şoförünüz sizi bekliyor.

Horasan Turizm Özel Transfer Hizmetleri olarak; firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları kolaylıkla karşılanıyor. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmıyor. Bu sistem sayesinde firmalar, hem büyük oranlarda tasarruf ediyor hem de ulaşımdan kaynaklanan problemlerle uğraşmadan sorunsuz bir hizmet alıyorlar.

 

Sıkça Sorulan Sorular