Katmanlı Harita Çalışmalarımız

 

Personel ve öğrenci servis taşımacılığı hizmeti alan veya alacak olan yolcuların adres bilgilerini tarafımızla paylaşmanız durumunda; oluşturacağımız katmanlı haritalarda konum bilgileri en doğru şekliyle etiketlenir. Servis hizmeti alan tüm yolcuların en kısa sürede ve en doğru güzergahlardan gelmesi anlamında geniş bir bakış açısı sağlar. 

 

 

Servis hizmeti alacak yolcularınız dağınık bölgelerde ikamet ediyorsa, en uygun güzergahı belirlemek için tarafınıza farklı alternatif çalışmalar sunarak karşılıklı işbirliği içerisinde karar vermeye çalışırız. Kurumunuza özel olarak açacağımız hesap bilgileri üzerinden istediğiniz zaman mobil veya bilgisayar üzerinden çalışmalarımızı online olarak görebilme imkanına sahip olduğunuz gibi yaptığımız değişiklikleri anlık olarak görebilirsiniz.

 

 

Personel taşımacılığı hizmeti alan kurumlar bu çalışma sayesinde İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yeni personellerin işe alım sürecinde de kullanabilir. Şirketiniz bünyesinde çalışmasını düşündüğünüz personel adayınızın hangi servis ağına uyup uymadığını hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Eğitim kurumları içinde aynı kolaylığı sağlayan çalışmamız sayesinde yeni kayıt yaptıran öğrencinin hangi servisi kullanabileceği anlık olarak tespit edilebilmektedir.

Oluşturduğumuz güzergahlarda servis hizmeti alan yolcularınızın alınış sıralarını görebilirsiniz. Güzergahların km ve tahmini varış sürelerini de bu çalışmalar üzerinden görebildiğimiz için servis başlangıç sürelerini en doğru şekliyle belirleyebiliriz.

 

 

Servis taşımacılığı hizmeti aldığınız tüm güzergahları tek bir harita üzerinde görebilirsiniz. 

 

 

Katmanlı harita çalışmalarımızla ilgili tüm sorularınız ve tamamlayıcı bilgiler için uzman ekibimizle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.