HAKKIMIZDA

Taşımacılık Ciddi Bir İştir

İnsan Taşımacılığı anlamında İstanbul ve çevre illerde kendini kanıtlamış, ilkeli öz verili işin tüm gereksinimlerini en üst seviyede görev adletmiş, kurumsal, idealist, kaliteli, doğaya ve insana saygılı, yer zaman saat gözetmeksizin işin başında, sektörün yeniliklerini her daim takip eden tüm kurumlarını önemseyen yenilikçi duayen bir işletme. Horasan Turizm kaliteden taviz vermeden, insan için hizmetin önemli olduğunu bilen iyi bir ekiple turizm sektöründe lider olamaya emin adımlarla ilerlemektedir. Amacımız çocuklarımıza en iyi hizmet ve kaliteyi sunarak evlerindeki rahatı ve konforu aramadan, onları güvenli bir şekilde okullarına ulaştırmaktır.

Hizmet sektöründe başarının sırrı; Profesyonel ekip çalışması, müşteri ile pozitif ilişki sağlanması ile her türlü sorun ve taleplere yapıcı ve çözümleyici yaklaşımdan geçer.

Horasan Turizm olarak vizyonumuz, öğrenci ve personel taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti sunarak bu alanda en iyi olmaktır. Hizmet verdiği sektördeki gelişmeleri takip ederek yolcuların hizmetine sunmak, yüksek pazar payı ve rekabetçi maliyet ile kaliteli ve standart hizmetini yolcusuna ulaştırmaktır.

 

Horasan Turizm

Başarının Sırrı

Horasan Turizm’in önceliği siz değerli misafirlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet anlayışını en üst düzeye çıkararak memnun kalmanızı sağlamaktır.

Kalite100%
Tecrübe100%
Hizmet Anlayışı100%
Memnun Müşteri98%
Horasan Turizm

Fikirlerinizi Önemsiyoruz

Kadromuz

Uzman Ekip Üyelerimizle Hizmete Hazırız